Герасимов: заборона опозиційним депутатам виїзджати на міжнародні заходи дискредитує Україну і підриває підтримку західних партнерів

Заборона виїжджати за кордон опозиційним народним депутатам працює на користь росії, яка використає внутрішню боротьбу з опозицією в Україні для послаблення міжнародної підтримки нашої держави. Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в ефірі «Прямого», коментуючи чергову заборону виїзду за кордон для участі у міжнародному заході депутатці від «Європейської Солідарності» Вікторії Сюмар.

«Куди вони не дозволяють поїхати народній депутатці Вікторії Сюмар від «Європейської Солідарності»? Підкреслю, Рада Європи – це один з ключових органів в Європейському Союзі. Це велика подія щодо боротьби з корупцією. І вони опозицію не пускають на велику конференцію по боротьбі з корупцією. Мало того, вони ще й йдуть на службову підробку і підробку документів», – зазначив він.

«Сьогодні, на жаль, міжнародна ситуація в світі змінюється і, на жаль, не на користь України. Тому що росія не сиділа склавши руки і вона не тільки відосики записувала, але вона потужно працювала в усіх країнах для того, щоб свою підтримку підвищити, а підтримку України чи знищити, чи значно зменшити різними шляхами. Вони методів не обирають, вони працюють по-жорсткому», – сказав Герасимов.

«Владі треба всіх об’єднати і навпаки сказати: всі, в кого є хист, всі, в кого є знання, всі, в кого є хоч якісь зв’язки на Заході – терміново туди і привозьте нам в Україну більше зброї, більше підтримки, більше єдності західних партнерів. Але що ми бачимо від влади? Від влади ми бачимо, що вони вирішили так, що для них головний ворог – це не путін. Головний ворог – це українська опозиція на чолі з «Європейською Солідарністю» і Петром Порошенком. Оце – для них досі головний ворог. Ви взагалі уявляєте, на другий рік повномасштабного вторгнення», – наголосив співголова фракції.

«Такі дії не просто дискредитують державу, вони дають аргументи на користь росії. Чесно кажучи мене вже мало цікавить це – по-дурості, чи по незнанню, чи спеціально. Керівництво держави і влада робить так, що вони в руки росії, яка проти нас працює за кордоном, дають аргументи, що ми недемократична держава. І окрім цього ті плюси для української міжнародної підтримки, які міг привезти Петро Порошенко з-за кордону, інші депутати фракції, вони прости прибрали. Бо для них важливіше боротися з Порошенком, ніж берегти життя на фронті», – зазначив Герасимов.