Партійці Донеччини обговорили, як допомогти пришвидшити перемогу

З перших днів повномасштабного вторгнення Донецька обласна організація партії «Європейська Солідарність» не припиняла роботу. Починаючи від допомоги з евакуацією, великої гуманітарної допомоги, яку ми доставляли і до Збройних Сил України, і до цивільних мешканців, будівництва оборонних споруд і закінчуючи допомогою госпіталям, лікарням, пологовим будинкам. 

Тільки з Донецької партійної організації 29 партійців зараз в Силах оборони воюють на передовій, чотири поранені й, на жаль, один наш партієць загинув. Окрім того, дуже багато жінок-членів партії мають чоловіків, дітей, які нині також на фронті. 

Партійці Донеччини зібралися разом, щоб відзвітувати, що і як було зроблено за ці півтора роки від початку повномасштабного вторгнення, та визначити плани, як допомогти пришвидшити перемогу.

На зустрічі були представники міської та районної ради Краматорська, Покровська, міськради Часів Яру, Дружківки, Костянтинівки, депутати міських і районних рад, представники секретаріату партійної організації. 

Депутат Верховної Ради, співголова фракції «ЄС» Артур Герасимов розповів про роботу фракції у парламенті.

Партійцям також розповіли про обсяги допомоги ЗСУ з боку Фонду Порошенка. Лідер партії особисто подякував представникам Донецької обласної організації «ЄС» за їх роботу і показав чергову партію техніки, яка вирушила у війська на Східний фронт.