Порошенко у річницю звільненя Краматорська і Слов‘янська: знаю, що ми звільнимо всі окуповані землі

Краматорськ та Слов’янськ сьогодні – це форпост українського війська на Сході, перевалочний пункт, точка збору та місце сили нашої армії. Про це пише п’ятий Президент Петро Порошенко у річницю звільнення міст Донеччини.

«Але це не далося нам просто так. Рівно 9 років тому наші Сили оборони складною, довгою операцією звільнили ці міста, разом з Дружківкою, Костянтинівкою та навколишніми селами. Вони пережили 84 дні окупації», – нагадав Порошенко. 

Він зазначає: було зроблено все, аби не нашкодити цивільним, яких терористи під керівництвом ігоря гіркіна-стрєлкова та російської федерації використовували як живий щит: «тому операція була детально пропрацьованою та зайняла певний час. Це рішення дозволило уникнути масових втрат серед мирного населення». 

«Майстерність та самовідданість наших військових у 2014 році дозволила створити лінію оборони, яка сьогодні є хребтом нашого війська на Донеччині. Пишаюся членом нашої команди Михайлом Бондарем, який навіть попри поранення брав участь у звільненні Словʼянська та зачищав місто. Вдячний нашим партизанам, які не піддалися на провокації та терор з боку окупантів й наближали деокупацію!», – пише Петро Порошенко. 

«Знаю, що так буде з усіма тимчасово окупованими територіями», – переконаний п’ятий Президент.