Доки ми пам’ятаємо, вони з нами – в міськраді Краматорська вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні

Завдяки ініціативі депутатів «Європейської Солідарності», біля приймальні міського голови Краматорська з’явився тематичний стенд, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«Героями не народжуються, ними стають.  Ми завжди повинні пам’ятати про їхній вчинок та їхню жертву. Заради того, аби ми та наші діти могли жити в вільній, демократичній європейській країні, вони віддали найцінніше – своє життя. Ці люди  заслуговують на найвищу шану. А ми зі свого боку маємо зробити усе від нас залежне, аби країна, яку вони так любили, процвітала», – наголосив керівник депутатської фракції «Європейська Солідарність» Краматорської міської ради Валерій Власенко. 

 «На мою думку, найкращий меморіал для полеглих – це втілення їхніх мрій і сподівань. Подвиг Небесної Сотні та щоденні подвиги українських воїнів на неоголошеній війні мають стати для всіх зразком до наслідування жертовності і любові до України», – додав депутат «Європейської Солідарності» Володимир Сергієнко та подякував міському голові Олександру Гончаренку за підтримку такої важливої ініціативи.