Пишаюся нашою непереможною командою – делегат з’їзду “Європейської Солідарності” Анатолій Тішаков

Учасник російсько-української війни та делегат партійного з’їзду «Європейської Солідарності» Анатолій Тішаков на власній сторінці в ФБ поділився враженнями та згадав події 2014 року.

«Тоді я ще не усвідомлював, що на моїх очах відтворюється новітня історія України, що після виборів в країні з’явився справжній гетьман, який змусить світ поважати Україну як Європейську державу. За п’ять наступних років ми звільнили окуповані міста та побудували фундамент незалежності держави. Це Армія, Мова та Віра! Крім того, не зважаючи на війну, ми добилися зростання економічних показників України», – зауважує активіст із Слов’янська.

Анатолій Тішаков розповів, що на з’їзді  ветерани війни проти російської агресії створили громадську організацію «Брати по зброї», мета якої – захист рідної землі та української державності. Ветерани оголосили, що вони будуть підтримувати обраний в 2014 році Верховним Головнокомандувачем Петром Порошенком курс на побудову сильної, розвиненої та національно свідомої України.

Згадуючи поважне партійне зібрання, яке відбулося 7-го червня, Анатолій Тішаков не стримує емоцій.

«Це неперевершений драйв та емоційний підйом, це відчуття згуртованості, коли навколо тебе тисячі друзів, бойових побратимів, громадських діячів та діячів мистецтв, журналістів і блогерів з Україною в серці! Це потужний виступ лідера партії Петра Порошенка. Виступ із зрозумілими для кожного з присутніх словами та чітким бачення напрямку розвитку нашої держави! Це відкритий, чесний діалог із однодумцями, які є непереможною командою! Пишаюсь тим, що я теж в цій команді!», – резюмує екс-депутат Слов’янської міської ради.