Депутати Краматорська підтримали ініціативу «Європейської Солідарності» щодо встановлення пам’ятника Степану Чубенку

Краматорська «Європейська Солідарність» ініціювала вшанування пам’яті Народного Героя України Степана Чубенка, закатованого російськими бойовиками за проукраїнську позицію у липні 2014-го року.

Минулої сесії депутати Краматорської міськради підтримали рішення про виділення коштів на пам‘ятник школяру. Про це на своїй сторінці у Fasebook повідомила Ангеліна Шостак.

«Хочу подякувати кожному депутату, який підтримав виділення коштів на пам‘ятник Степану Чубенку. Маю сподівання, що вже восени ми зможемо розповісти і показати його не лише краматорцям, а й всій Україні. Адже Степана знають всі, кому небайдужа Україна!”, – зазначила активістка “Європейської Солідарності”.

Вона переконана, що питання з наданням 12-й школі імені Степана Чубенка, не затягнеться і вже на літній сесії депутати зможуть розглянути і схвалити цей проект рішення.

Крім того, за словами Шостак, було підняте декілька важливих питань, що стосуються благоустрою міста, зокрема облаштування парковки у дворі онкологічного центру і стану дорожнього покриття навколо нього.

Депутатка додала, що найближчим часом буде обговорюватися ще одне наболіле питання, а саме – підвищення вартості проїзду в міському транспорті, і звернула увагу, що за свої гроші мешканці міста мають отримувати якісні послуги автоперевізників.