Заява “Європейської Солідарності” Донеччини

За останні чотири тижні в Україні зафіксовано понад 350 тисяч заражень, майже 10 тисяч хворих загинули від ковіду. В той час, як цивілізований світ починає знімати карантинні обмеження, в нашій країні відбувається справжня епідеміологічна катастрофа.

Масова вакцинація в Україні повністю провалилася. Протягом двох місяців щеплення отримали трохи більше 1% населення, а повну двоетапну вакцинацію пройшло лише 9 людей на всю країну!

Розпіарені 10 мільйонів доз Пфайзеру виявилися черговою бульбашкою Зеленського. На цю вакцину не розраховує навіть Кабмін в плані вакцинації на поточний рік. Бо Зеленський підписав не контракт з оплатою та чіткими датами, а фактично лише черговий «Будапештський меморандум».

На жаль, за злочинну бездіяльність і некомпетентність влади Зеленського українці платять своїми життями, здоров’ям та добробутом.

Фракція «Європейська Солідарність» ініціювала проведення позачергової сесії  для розгляду проєкту постанови №5299, якою передбачається забезпечення рівного доступу населення до безпечних і якісних вакцин. На жаль, депутати монобільшості не дали жодного підпису, ставши тим самим безвідповідальними співучасниками злочинної бездіяльності діючої влади.

Постанова пропонувала невідкладно скликати засідання Ради національної безпеки і оборони України за участі голів депутатських фракцій (депутатських груп) з метою напрацювання пропозицій щодо стратегії подальшої боротьби з пандемією та вжиття комплексних заходів органів законодавчої та виконавчої влади у сфері протидії пандемії.

Фракція « Європейської Солідарності» закликала підтримати цей законодавчий акт, давши найбільшу кількість голосів, але постанову було ганебно провалено депутатами «Слуга народу».

Таке свідоме і ганебне ігнорування розробки стратегії подолання пандемії в Україні в черговий раз засвідчило, що команду Зеленського набагато більше турбує як уникнути відповідальності за провал вакцинації, ніж рятувати життя та здоров’я українців.