Ангеліна Шостак зустрілася з мешканцями Василівської Пустоші

17 квітня депутатка «Європейської Солідарності» Краматорської міської ради Ангеліна Шостак провела виїзний прийом на Василівській Пустоші. Про подробиці зустрічі вона розповіла на своїй сторінці в Facebook.

«Разом з головою Білянського старостинського округу Романом Матюниним провела виїзний депутатський прийом на Василівській Пустоші. Це не газифіковане селище, в якому немає централізованого водопостачання, хоча  одного разу навіть платіжку комусь принесли, що звеселило мешканців», – ділиться Ангеліна Шостак.

Офіційно в селищі зареєстровано 210 людей, реально ж проживають близько 60-ти. Є вулиці, на яких зовсім ніхто не живе, наприклад – Долинська.

Селяни розповіли про проблеми, які потребують вирішення, серед яких ремонт дороги на Василівську Пустош і встановлення хоча б невеличкого дитячого майданчику.

Наразі єдина розвага дітей на вулиці – це «тарзанка» на аварійному сухому дереві поруч з зупинкою.

Крім того, треба вирішувати проблему з вивозом сміття. Селище не обслуговує КАТП, бо мешканці не уклали договорів з компанією, тож сміттєвих контейнерів немає.

Мешканці скаржаться на туалет, що розташований біля зупинки. Беззаперечно, він там потрібен, бо літні люди займають чергу на автобус за 2 години. Селяни виявили ініціативу полагодити туалет власними силами,  потрібна лише допомога з будматеріалами.

За словами Шостак, всі питання вона вже обговорила зі старостою і має свої пропозиції до виконавчої влади.