На Донеччині відзначили День вільних людей

Сьогодні, 17 квітня, місто Краматорськ і вся  Донеччина відзначають День вільних людей. Саме цього дня в 2014 році, незважаючи на те, що адміністративні будівлі міської ради, міліції, СБУ вже були захоплені російськими окупаційними військами, мешканці Краматорська та навколишніх міст вийшли на вулицю, аби показати свою підтримку єдності України.

За традицією у цей день в Краматорську  патріотично налаштовані жителі Донеччини проводять «Ходу вільних людей». Понад тисячу людей пройшли вулицями міста, скандуючи патріотичні гасла. Разом з активістами та партійцями «Європейської Солідарності» в акції взяли участь громадські організації, волонтери, учасники АТО та інші патріотично налаштовані громадяни.

« Я щороку долучаюся до цієї ходи. Ми маємо показати всьому світу і, в першу чергу, всій Україні, що Схід і Захід разом. Цей захід – гарний доказ того, що Україна єдина, і ми мусимо дати відсіч будь-яким намаганням її розділити», – підкреслив депутат Слов’янської міської ради Анатолій Тішаков.

«На жаль, в 2014 році я не змогла прийняти участь в мітингу в Краматорську, бо була в Бахмуті. На моє переконання, кожен житель Донеччини, який має в серці Україну, має бути тут або душею, або тілом», – зазначила депутатка Краматорської міської ради від «Європейської Солідарності» Ангеліна Шостак.

Учасники ходи віддали пошану українським героям і всім, хто наближав і продовжує наближати нашу перемогу над агресором, всім тим, хто загинув в боях за відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.