Валерій Власенко: за дверима Офісу Президента ховаються зрадники України

За дверима Офісу Президента ховаються зрадники України, які своїми діями зраджують інтереси держави. Про це під час свого виступу на сесії Краматорської міської ради заявив депутат фракції «Європейська Солідарність» Валерій Власенко.

На його думку, акція протесту під будівлею Офісу Президента в той час, коли він був відсутній, не несла ніякої загрози для останнього. Це цілком спланована спецоперація влади, під час якої усі побачили, чого вартує Зеленський без підтримки «ахкакого міністра» Авакова.

За ініціативи фракції “Слуга народу” Верховна Рада провела позачергове пленарне засідання, на якому прийняла постанову про засудження дій українського суспільства на акції протесту біля будівлі Офісу Президента.

“Але чому не скликалися позачергові сесії Ради після того, як на фронті почалося загострення та вбили сержанта Журавля? Чому не скликали засідання, коли в центі Києва спалив себе живцем ветеран російсько-української війни, протестуючи проти зрадницької політики влади?”, – задається питанням до фракції «Слуг народу» Валерій Власенко.

Він зазначив, що “слуги” чомусь ніяк не відреагували на терористичні дії «Нафтогазу» України, завдяки яким були відключені від опалення мільйони мешканців Донеччини і Луганщини. Проте зараз заступники міністрів носять по ефірам двері від ОП і обурюються народними  розмальовками.

“А що за цими дверима взагалі? За цими дверима ховаються зрадники України, які своїми діями, заради того, аби подивитися в очі головному терористу планети путіну, зраджують інтереси України”, – стверджує депутат.

Провал спецоперації по затриманню “вагнерівців” – яскравий приклад роботи російських кротів в Офісі Президента. А пандемія, яка рекордними темпами забирає життя людей, виявилася для Зеленського і його команди гарною можливістю розкрадання мільярдів гривень із «ковідного» фонду, прикриваючись так званим “великим” будівництвом.

“І головне питання: хто сидить за дверима президентського офісу – Президент України чи агент Москви? Хай Зеленський дякує богові за те, що український народ не прийшов на розмальовки до нього в хату”, – резюмує голова Краматорської міської організації “Європейської Солідарності”.