Вітаємо з Новим роком!

Дорогі українці!

Донецька територіальна організація Політичної партії “Європейська Солідарність” від щирого серця вітає вас з Новим роком! Для декого це свято буде сумним: хтось оплакує втрату близьких людей, а інші сумують за друзями і членами родин, бо не можуть влаштувати гучне святкування заради безпеки.

Важко сказати, яким був минулий рік – хорошим чи поганим, але точно, він був непередбачуваним. Разом з вами ми віримо, що новий рік стане для всіх нас по-справжньому новим. Головне, щоб в ці непрості часи нас не полишала надія на краще! Без неї неможливо впевнено рухатися вперед!

Наша надія спирається на добро, правду і справедливість. Вона живе в душі кожної людини, в кожній родині, в кожному будинку. Бажаємо всім українцям віри в себе і європейське майбутнє нашої України! Нехай у ваших домівках завжди звучить веселий дитячий сміх, а ваші рідні та близькі – радіють щастю разом з вами!

Хай прийдешній рік стане часом великих змін. Вони настануть, якщо ми разом у Новий рік загадаємо одне бажання: нехай всі негаразди назавжди покинуть наш край, нехай настане довгоочікуваний мир і почнеться нормальне життя! Щастя і процвітання всім нам! Тепла в будинках і в душі! Доброго здоров’я і достатку!