Депутати Краматорська визначилися зі складом комісій

25 листопада відбулося ІІ засідання І-ої сесії Краматорської міської ради VIII скликання, під час якого новообрані депутати отримали із рук міського голови депутатські посвідчення та прийняли низку важливих кадрових рішень. Про це на своїй сторінці у ФБ повідомляє депутатка фракції «Європейська Солідарність» Ангеліна Шостак.

Шляхом голосування депутати затвердили склад постійних депутатських комісій. Валерій Власенко обрано головою постійної комісії з питань ЖКГ, приватизації і комунальної власності, Volodymyr Sergiyenko став заступником голови постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, і зовнішньоекономічної діяльності, Виктор Рубановский увійшов у комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури та будівництва, а Ангеліна Шостак буде працювати в комісії з питань освіти та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту.

Крім того, депутати підтримали рішення про кількісний та персональний склад виконавчого комітету, до якого обрано представницю «Європейської Солідарності» Анна Ощепкова.