Донеччина не зрадить нашу Гідність і Свободу!

Активісти «Європейської Солідарності» Слов’янська приєдналися до патріотичних заходів Донеччини на честь сьомої річниці початку Революції Гідності.

Як зазначив учасник АТО, депутат фракції «Європейська Солідарність» Слов’янської міської ради Анатолій Тішаков, сьогодні в Україні знову відпрацьовують російський сценарій, тому не можна залишатися осторонь.

«Зараз під загрозою опинилися всі завойовані цінності Майдану. Ми бачимо, як влада намагається повернути тоталітарний режим і залякати тих, хто під час Революції Гідності захищав свободу, західний розвиток і домагався прозорості влади. Єдине, що ми можемо протиставити брехні, авторитаризму та реваншу проросійських сил – об’єднання патріотів заради перемоги», – підкреслив депутат.

Революція Гідності стала для українців символом свободолюбивого українського духу, патріотизму та самовідданості. Активісти «Європейської Солідарності» Маріуполя запевняють, що Приазов’я завжди було та залишиться національно свідомим краєм.

В буремному 2014 році Маріуполь став «полем битви», де вирішувалася доля України. Під час Революції Гідності за Україну поклали життя Герої Небесної сотні, а після — тисячі захисників на Сході. Світла пам’ять героям, які віддали життя за свободу і незалежність України!

Ми маємо пам1ятати, що Гідність і Свобода не даються слабким та несвідомим націям. Аби бути сильними та й далі жити у вільній і демократичній державі, нам варто єднатися. Лише так ми зможемо зупинити війну та перемогти!

День Свободи та Гідності особливий для кожного громадянина нашої держави. Для Бахмутської громади Свобода та Гідність не просто слова.  Наша мета –  завжди пам’ятати загиблих земляків та зробити все, щоб ніхто більше не мав права зазіхати на права громадян.

З нагоди сьомої річниці початку Революції Гідності , 20 листопада активісти “Європейської Солідарності” Новогродівки взяли участь у мітингу, присвяченому подіям, які відбулись в листопаді 2013 року на Майдані Незалежності в Києві.

Біля пам’ятника Тарасу Шевченку хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто виступив на захист демократичних цінностей та національних інтересів України. Участь в мітингу взяли представники органів виконавчої влади, військовослужбовці 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади та активні мешканці громади.

Після заходу відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

У 2013 році українці визначили європейський шлях країни і згуртувалися навколо ідеалів свободи і демократії. Через сім років ми знову маємо об’єднуватися, аби захистити майбутнє України!

Впевнені, ми збережемо власну свободу, захистимо українську мову та європейський вибір і не зрадимо нашу гідність!

Лонеччина! З Днем Гідності і Свободи! Слава Україні!