У Краматорську новообрані депутати присягнули служити Україні

Сьогодні, 18 листопада, в Краматорську відбулося пленарне засідання першої сесії новообраної міської ради VIII скликання. Всього в раді представлено 42 депутати від 6 політичних сил.

Разом з колегами депутати від Донецької територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» Валерій Власенко, Віктор Рубановський, Володимир Сергієнко та Ангеліна Шостак прийняли присягу депутата Краматорської міської ради.

Народні обранці присягнули служити Україні, захищати і відстоювати інтереси краматорців, зобов’язалися сприяти розвитку міста й не ставити особисті інтереси вище суспільних.

Як зазначив в своєму виступі Валерій Власенко, Краматорськ був, є і завжди залишатиметься  українським містом. Депутати «Європейської Солідарності» стояли й будуть стояти на захисті України в Краматорську,  уважно слідкуватимуть за діями місцевої влади та виконанням передвиборчих обіцянок представників інших політичних партій.

За словами Власенка, депутати «Європейської Солідарності» готові до співпраці, але ця співпраця буде відкритою і в інтересах громадян, а не окремих політиків чи політичних сил.