Інцидент у Слов’янську – кричуще порушення прав людини та замах на національну гідність

Про це заявив керівник «Європейської Солідарності» Донеччини Артур Герасимов, коментуючи випадок з пасажирами маршрутного таксі, які цькували жінку за спілкування українською.

«Те, що саме використання української мови стало приводом для приниження, демонструє нам руйнівний вплив російської пропаганди. Тези про так звані  «утиски російськомовної меншості» й досі лунають з українських «проросійських» ЗМІ. Ми досить часто чуємо їх в публічних виступах представників політичної партії, яка відверто підтримує інтереси Росії. Все це є елементами гібридної війни, яка має на меті знищити українську мову та українську культуру», – зазначив Герасимов.

За словами народного депутата, такі випадки найкраще демонструють, яку мову в Україні треба захищати насправді. « Ми чекаємо, що чинна влада жорстко  відреагує на цей ганебний випадок. Бо, якщо просто закривати на таке очі, схожі випадки повторюватимуться знову й знов.

Слід пам’ятати,  що війна на Донбасі почалася саме під виглядом «захисту» російської мови та російськомовного населення. Саме тих людей, які зараз знову бідкаються про «наш восток» і прагнуть примусити нас «балакать по-славянски», – підкреслив Артур Герасимов.