Як чином правильно заповнити бюлетень жителям Донеччини

За три дні — місцеві вибори. За новими правилами, з трьома бюлетенями, а виборці ще й досі остаточно не розібралися, як їх правильно заповнювати.

 «Щодня  я і кандидати від команди «Європейської Солідарності» спілкуємось з виборцями і бачимо, що абсолютна більшість з них не знає, як заповнювати бюлетень згідно з новим законодавством, — зазначає керівник Секретаріату «Європейської Солідарності» Донеччини Валерій Власенко. – Тому ми намагаємось допомогти виборцям не розгубитися на виборчій дільниці й не втратити свій голос через елементарну технічну помилку при заповненні бюлетеня».

Що важливо згадати, перш ніж 25 жовтня поставити позначку в бюлетені: цього разу ми голосуємо за партію і окремого кандидата. Тож заповнюйте бюлетені правильно.

Бюлетень до міської ради світло-жовтого кольору. У Краматорську та Маріуполі партія «Європейська Солідарність» під №9, у Слов’янську – №1. Ставите галочку, а поруч пишіть номер кандидата, якому ви довіряєте.

Обирати кандидата від «Європейської Солідарності», але позначати іншу партію – НЕВІРНО. Бюлетень буде зіпсовано. Позначати партію, але не вписувати номер, теж НЕВІРНО.

Будьте уважні! Шукайте в бюлетенях «Європейську Солідарність», визначайте галочкою та вписуйте номер її кандидата, за якого голосуєте.

Пам’ятайте Якщо ви проголосували за партію, яка НЕ НАБРАЛА 5 % голосів, та за кандидата від цієї партії, ваш голос буде просто ВТРАЧЕНИЙ.

Використайте своє право самостійно вирішувати, як нам жити. Підтримайте гідних представників «Європейської Солідарності», які здатні вирішувати місцеві проблеми на користь громади. Обирайте кращих! Голосуйте за «Європейську Солідарність»!