Що далі? Російські прапори чи повернення Януковича?!

У кінематографі є багато фільмів, головними героями яких виступають шахраї і аферисти. Наприклад, історії про пригоди великого комбінатора Остапа Бендера чи брехунів з «Відчайдушних шахраїв», які вдавалися до маніпуляцій, аби домогтися бажаного.

Наразі, ці прийоми маніпуляції свідомістю громадян вдало використовують деякі політичні сили. Заради голосів виборців, вони не тільки обіцяють все, що тільки можна, а й намагаються грати на почуттях любителів радянської історії.

Наприкінці тижня в Покровську з`явилися сумнівні листівки із закликами повернути місту колишню назву. Вони написані російською мовою і мають наступний зміст: «Поставь свою подпись в поддержку возвращения нашему городу прежнего имени. Скажи Красноармейску — да!». Внизу міститься підпис — «Оппозиционный блок».

У психології ця стратегія називається «нога в двері». Тобто продайте спочатку цукерку, а потім зможете продати й коробку. Чого домагається ця партія і навіщо використовує такий прийом, зрозуміти не складно. Саме такі проросійські партії пропонують нам ярмо до Москви та відмову від європейських цінностей в обмін на так званий «мир».

Проте який шлях для досягнення миру пропонують нам люди, що ігнорують анексію Криму та шість років війни на Донбасі з керованими Росією сепаратистами, називаючи її громадянським конфліктом всередині України?

Слід замислитися, чому саме зараз виборцям кидають кістку «перейменування міста», і як далеко може зайти політична сила, яка пропонує демонтувати демократичні здобутки попередніх років? Що нам запропонують далі? Російські прапори чи повернення Януковича?!