Передвиборча програма Політичної партії «Європейська Солідарність» Донеччини

«Європейська Солідарність» – політична сила, спроможна будувати громади Донеччини за європейським зразком. Українські міста і села матимуть вигляд, як у наших європейських сусідів – Польщі, Угорщини, Словаччини після вступу цих країн до Європейського Союзу.

Команда «Європейської Солідарності» Донеччини окреслила наступні першочергові кроки, які дозволять відродити наш рідний край.

1. Децентралізація – це наповнення місцевих бюджетів, а не укрупнення районів! Наша політична сила вперше в українській історії передала гроші з центрального бюджету у місцеві. Це дозволило мерам багатьох міст зробити так, щоб ці кошти працювали на місцеву громаду. Наша політична сила розпочала та продовжує європейський шлях розвитку громад! Люди самостійно мають вирішувати, як розвивати свої міста та села.

2. Донеччина – шахтарський край. В умовах, коли вугільні підприємства стають все більш нерентабельними в зв`язку з розвитком альтернативних джерел енергії, виникає проблема закриття шахт і, як наслідок цього – безробіття. Ми пропонуємо впровадити нові напрямки розвитку бізнесу та підприємництва, створивши для цього сприятливий інвестиційний клімат у регіоні.

3. Українському селу – європейські дотації та стандарти розвитку! Селяни більшості європейських країн отримують суттєві дотації від держави. Українські селяни, кинуті владою, потерпають від рейдерів та недобросовісних ділків. Ми змінимо цю ситуацію! Донеччина має використати потенціал придатних для високоефективного сільського виробництва земель, які є незаперечною конкурентною перевагою наших сіл.

Позиція нашої політичної сили – відкривати ринок землі тільки після системної інвентаризації земельних ресурсів країни, а першочергове право на оренду землі сільськогосподарського призначення надавати тим, хто проживає в сільській місцевості.

4. Реформа медицини за європейським зразком! Епідемія коронавірусу показала неготовність української медицини боротись із сучасними викликами.

Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» під час пандемії надавав допомогу медикам та жителям Донеччини. Наша політична сила відстоює виплату надбавок медикам під час боротьби з COVID-19  та забезпечення європейських стандартів медицини на Донеччині, а також впровадження страхової медицини.

5. Донеччині – спеціальні програми соціального захисту пенсіонерів, ветеранів АТО/ООС, чорнобильців! Ми будемо відстоювати, аби жодна пільга ветеранам, пенсіонерам і чорнобильцям не була скасована! Партія розробила спеціальну програму додаткової підтримки пільгових категорій населення в нашому регіоні. Ми виступаємо за справедливу систему соціального захисту людей. Справедливе нарахування пенсій має стати головним завданням справжньої пенсійної реформи.

6. В Європі зони відпочинку навколо міст надзвичайно популярні у населення та приносять великі прибутки місцевим громадам. Спеціальна програма «Європейської Солідарності» Донеччини дозволить розвивати в області «зелений туризм», наповнити місцеві бюджети, створити  нові робочі місця та дати новий поштовх розвитку громад Донеччини.

Сьогодні кожен українець, кожен житель Донеччини має вибирати між популістами, які обіцяють неможливе, та відповідальними громадянами, які мають прозори принципи, професійні навички, вміють захищати і будувати. Ми пропонуємо вибір європейського шляху розвитку для міст та сіл своєї громади.

Ми зробимо так, щоб міста і громади Донеччини жили достойно, по-європейськи.

Обирай «Європейську Солідарність»! Обирай європейські стандарти для свого міста, своєї громади!

Детальніше: https://docs.google.com/document/d/1Wb-sv0GEJYpKX4XfgFOOhUbM5RIs9nGZfXVry4P1bmE/edit?usp=sharing