З Днем народження, Краматорськ!

Шановні краматорчани!

Цими вихідними наше місто відзначає подвійне свято – День машинобудівника та 152-ий День народження Краматорська. Цю урочисту подію вшановують не тільки місцеві мешканці, а й українці, для яких за роки війни Краматорськ став другим домом.

У  чотирнадцятому році Краматорськ пережив окупацію проросійських бандформувань і виборов своє право бути вільним українським містом. Містом, яке дивує своїм патріотизмом і людяністю. Це дає нам впевненість сказати – серце перемоги над ворогом знаходиться тут, на Донеччині, у вільному Краматорську!

Бо нам не байдуже – як далі розвиватиметься Україна і що відбуватиметься у рідному місті! Ми захистили його раніше, тож впевнені, знову зможемо об’єднатися навколо державного прапору і України та дати відсіч проросійським реваншистам, які підняли голови після виборів 2019 року.

Краматорчани – це дружна родина, згуртована спільними ідеями та прагненнями. Це велика сім’я справжніх українців, патріотів свого міста, які  стали прикладом служіння народові України для кожного громадянина.

Це Ангеліна Шостак, яка за роки війни пошила більше 600 жовто-блакитних стягів, зокрема 20-метровий прапор, що був запущений у небо на день Державного Прапора України.

Це Володимир Сергієнко – активний учасник в житті Краматорська, ініціатор проекту «Разом зробимо наше місто чистим!».

Це Проселкова Оксана – активний громадський діяч, за плечима якої досвід проведення мистецьких фестивалів і форумів та інших освітніх проектів.

Це Ірина Сергієнко – організаторка   щорічного фестивалю аматорського мистецтва на честь Марії Приймаченко, яка разом з краматорським митцем  В’ячеславом Гутирєю створює оригінальне та привабливе обличчя Краматорська.

Це Валерій Власенко та Віктор Рубановський – діючі депутати Краматорської міської ради, які протягом п’яти років сумлінно захищали і відстоювали інтереси мешканців Краматорська. 

Зараз усі вони входять до потужної команди місцевої «Європейської Солідарності» та балотуються в Краматорську міську раду. Це компетентні і відповідальні люди, здатні зробити так, аби європейське майбутнє нашого міста стало реальністю.

Дякуємо краматорчанам за самовіддану працю заради рідного міста та щиро вітаємо всіх з цими святами! Бажаємо Краматорську подальшого розвитку й процвітання у вільній заможній Україні. Миру, злагоди, добробуту та щастя – кожному жителю цього чудового міста, яке, завдяки вам, обов’язково стане справжнім європейським містом – зручним, комфортним і безпечним для кожного!