Ні реваншу!

#ні_реваншу Донецька обласна організація політичної партії «Європейська Солідарність» закликає всіх патріотів Слов’янська та інших міст півночі Донеччини, а також представників політичних сил, що розділяють європейські цінності та прагнення України до демократичних перетворень, приєднатися до акції-протесту проти намагань Нелі Штепи, яку звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, долучитися до виборчого процесу.

ЇЇ офіційна реєстрація в якості кандидата на посаду міського голови Слов’янська – це найбільш кричущий факт реваншу проросійських сил в Україні!

Наш обов’язок – протистояти цьому за допомогою мирних акцій, аби згодом знову не звільняти Слов’янськ зі зброєю в руках, як це сталося в 2014 році. Саме вона своїми зверненнями з «нашими мальчікамі» привела в Україну війну, яка триває дотепер. На її руках – безневинна кров мирних українських громадян і наших Героїв-захисників.

Чекаємо всіх патріотів Донеччини 24 вересня о 16.00 на центральній площі міста Слов’янська! Досить мовчати! Бо ціна нашої байдужості – це життя українців!