Повідомлення про проведення Конференції Донецької територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Відповідно до частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України, Донецька територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність», повідомляє, що 18 вересня 2020 року о  13.00  год. 00 хв. за адресою: Донецька обл., Краматорський район, м. Краматорськ, вул. Героїв України, 1 в приміщенні «Comfort Park Hotel» відбудеться Конференція з метою висування на Перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року:

  • кандидатів у депутати Бахмутської районної ради Донецької області;
  • кандидатів у депутати Званівської сільської ради та кандидата на посаду Званівського сільського голови Бахмутського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Бахмутської міської ради та кандидата на посаду Бахмутського міського голови Бахмутського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Світлодарської міської ради та кандидата на посаду Світлодарського міського голови Бахмутського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Світлодарської міської ради та кандидата на посаду Світлодарського міського голови Бахмутського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Сіверської міської ради та кандидата на посаду Сіверського міського голови Бахмутського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Соледарської міської ради та кандидата на посаду Соледарського міського голови Бахмутського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Торецької міської ради та кандидата на посаду Торецького міського голови Бахмутського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Часовоярської міської ради та кандидата на посаду Часовоярського міського голови Бахмутського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Волноваської районної ради Донецької області;
  • кандидатів у депутати Комарської сільської ради та кандидата на посаду Комарського сільського голови Волноваського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Старомлинівської сільської ради та кандидата на посаду Старомлинівського сільського голови Волноваського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Хлібодарівської сільської ради та кандидата на посаду Хлібодарівського сільського голови Волноваського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Великоновосілківської селищної ради та кандидата на посаду Великоновосілківського селищного голови Волноваського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Мирненської селищної ради та кандидата на посаду Мирненського селищного голови Волноваського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Ольгинської селищної ради та кандидата на посаду Ольгинського селищного голови Волноваського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Волноваської міської ради та кандидата на посаду Волноваського міського голови Волноваського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Вугледарської міської ради та кандидата на посаду Вугледарського міського голови Волноваського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Краматорської районної ради Донецької області;
  • кандидатів у депутати Андріївської сільської ради та кандидата на посаду Андріївського сільського голови Краматорського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Іллінівської сільської ради та кандидата на посаду Іллінівського сільського голови Краматорського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Новодонецької селищної ради та кандидата на посаду Новодонецького селищного голови Краматорського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Олександрівської селищної ради та кандидата на посаду Олександрівського селищного голови Краматорського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Черкаської селищної ради та кандидата на посаду Черкаського селищного голови Краматорського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Дружківської міської ради та кандидата на посаду Дружківського міського голови Краматорського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Костянтинівської міської ради та кандидата на посаду Костянтинівського міського голови Краматорського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Краматорської міської ради  та кандидата на посаду Краматорського міського голови Краматорського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Лиманської міської ради та кандидата на посаду Лиманського міського голови Краматорського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Миколаївської міської ради та кандидата на посаду Миколаївського міського голови Краматорського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Святогірської міської ради та кандидата на посаду Святогірського міського голови Краматорського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Слов’янської міської ради та кандидата на посаду Слов’янського міського голови Краматорського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Маріупольської районної ради Донецької області;
  • кандидатів у депутати Кальчицької сільської ради та кандидата на посаду Кальчицького сільського голови Маріупольського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Мангушської селищної ради та кандидата на посаду Мангушського селищного голови Маріупольського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Нікольської селищної ради та кандидата на посаду Нікольського селищного голови Маріупольського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Сартанської селищної ради та кандидата на посаду Сартанського селищного голови Маріупольського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Маріупольської міської ради та кандидата на посаду Маріупольського міського голови Маріупольського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Покровської районної ради Донецької області;
  • кандидатів у депутати Криворізької сільської ради та кандидата на посаду Криворізького сільського голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Шахівської сільської ради та кандидата на посаду Шахівського сільського голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Гродівської селищної ради та кандидата на посаду Гродівського селищного голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Очеретинської селищної ради та кандидата на посаду Очеретинського селищного голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Удачненської селищної ради та кандидата на посаду Удачненського селищного голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Авдіївської міської ради та кандидата на посаду Авдіївського міського голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Білозерської міської ради та кандидата на посаду Білозерського міського голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Добропільської міської ради та кандидата на посаду Добропільського міського голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Курахівської міської ради та кандидата на посаду Курахівського міського голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Мар’їнської міської ради та кандидата на посаду Мар’їнського міського голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Мирноградської міської ради та кандидата на посаду Мирноградського міського голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Новогродівської міської ради та кандидата на посаду Новогродівського міського голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Покровської міської ради та кандидата на посаду Покровського міського голови Покровського району Донецької області;
  • кандидатів у депутати Селидівської міської ради та кандидата на посаду Селидівського міського голови Покровського району Донецької області.
  • кандидатів у депутати Бахмутської районної ради Донецької області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року;
  • кандидатів у депутати Часовоярської  міської ради Бахмутського району Донецької області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Акредитація на Конференцію проводиться шляхом реєстрації представників засобів масової інформації та незалежних журналістів за номером телефону: (099) 001 7712

 Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: donetsk.sekr@gmail.com