Жителі Донеччини долучилися до всеукраїнської акції на підтримку українських військових

27 липня у Краматорську активісти «Європейської Солідарності» разом з ветеранами, вимушеними переселенцями та місцевими мешканцями провели акцію «Захистимо АРМІЮ» на підтримку українських військових, які протистоять російській агресії на Донбасі.

Під українськими прапорами та плакатами з написами ««Ні капітуляції!», «Геть руки від армії», «Вова, геть до Ростова» люди висловили свій протест проти зради інтересів жителів Сходу та капітуляції  українського війська перед російським агресором.

Як зазначив керівник Краматорської міської організації «Європейської Солідарності» Валерій Власенко, за цей рік люди вдосталь наслухалися, що для досягнення миру достатньо «перестати стріляти». Відведення українських військових з лінії фронту, яке відбулося минулого року, не зважаючи на думку самих військовослужбовців, а також місцевих жителів, призвело до збільшення кількості загиблих серед наших військових, захоплення російськими окупантами нових територій, небезпеки для мирного населення.

Потім Зеленський і його команда забажали ввести в переговорну групу представників ОРДЛО, і лише вуличний супротив десятків тисяч українських патріотів закреслив це бажання. Зараз, виконуючи команди з Кремля, який вимагає скасувати постанову Верховної Ради про чергові місцеві вибори, чинна влада відновила наступ на мову. Не подобається мова – геть до Ростова!

Ми добре знаємо ціну обіцянкам російських найманців та їх хазяїв: від початку доби російсько-окупаційні війська вже двічі порушили режим повного припинення вогню на Донбасі. А хіба раніше не оголошували про остаточне перемир’я? З того часу «прагнення миру» в бойовиків не побільшало. Як нам кажуть, Зеленський намагається збільшити «ціну» за порушення Мінських домовленостей. Проте ціна завжди одна – це життя наших хлопців на лінії зіткнення! Єдиний гарант миру – українська АРМІЯ!

Геть руки від Армії! Мир через Перемогу, а не капітуляцію!