Патріот – не ворог!

Представники Донеччини приєдналися до акції на підтримку Олександра Погребиського,  якого було безпідставно затримано 21 липня. Разом з громадськістю азРазом з громадсь«Європейська Солідарність» домоглася звільнення ветерана українсько-російської війни. Печерський райсуд Києва відпустив громадського активіста під особисті зобов‘язання народних депутатів Михайла Забродського, Мустафи Джемільова, Петра Порошенка, Ніни Южаніної, Артура Герасимова та Ростислава Павленка.

Затримання Олександра Погребиського – це продовження політики влади з очорнення ветеранського руху. Ця влада відверто потурає антидержавній діяльності проросійських сил, не звертаючи уваги на зневажливі заяви представників «п’ятої колони» і соратників Медведчука про суверенітет України. Така знахабніла поведінка реваншистів провокує реакцію патріотів, які не шкодували і не шкодують життя і здоров’я заради України. Тож не дивно, що на акцію з підтримки Олександра Погребиського вийшло тисячі людей, військових і ветеранів АТО.

За словами Валерія Власенка, єдність, з якою українці об’єднують зусилля та постають чи то на захист української мови, волонтерів і громадських активістів, чи то на акції проти політичних переслідувань, відверто надихає. Як зазначає керівник Краматорської «Європейської Солідарності», на відміну від злочинної влади, яка залишила наших воїнів напризволяще під вогнем агресора, у «Європейській Солідарності» своїх не кидають і чітко наголошують, що держава має віддавати належну шану і повагу всім захисникам України.

Натомість Зеленський і його оточення бачать в них ворогів. Про це на акції біля Печерського суду заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов.

«Ми хочемо ще раз сказати – ми не вороги Україні, ми за те, щоб вона не була поставлена на коліна, ми за те, щоб Україна була суверенна незалежна держава, щоб ми повернули собі український Крим і Донбас, щоб ми розвивалися так, як хоче український народ, а не так, як цього хочуть і спрямовують сьогодні українську владу у Кремлі», – зауважив парламентар.