Закликаємо вимушених переселенців не брати участь у спецоперації проти Порошенка

Протягом останнього тижня юристи «п’ятої колони» Кремля активно обдзвонюють вимушених переселенців і пропонують їм підписувати позови проти п’ятого Президента Петра Порошенка.

Після провалу у Печерському суді та скандального викриття керівника слідчої групи ДБР Олега Корецького про політичне замовлення у справах Порошенка, Офіс Зеленського намагається створити інформаційну «димову завісу» і відволікти суспільство  так званими «плівками Деркача».

Взагалі цей сфальсифікований продукт навіть не варто коментувати, а треба одразу викидати на смітник. Якщо ви хочете почути про реальне ставлення Порошенка до Путіна, то це наказ про контрнаступ у 2014 році, завдяки якому звільнили 2\3 окупованого Донбасу. Ініціювання суду в Гаазі відносно МН-17 – оце є реальне ставлення Порошенка до Путіна. Виграш у Стокгольмі більш ніж 4 мільярдів доларів у російського Газпрому,  створення міжнародної коаліції,  санкції, які були накладені на країну-агресора – оце є реальне ставлення Петра Порошенка до Путіна. А ще є отримання Томосу, Морський трибунал в Гамбурзі тощо. І не дивно, що після цього всього Путін заявив – хто завгодно, окрім Порошенка.

Чому саме сьогодні крутили це кіно? Для того, щоб прикрити від громадськості заяви пана Корецького, який ще раз довів, як Офісом Генерального прокурора на замовлення Зеленського фальсифікуються і фабрикуються справи.

Насправді більш важливим для України є інше. Те, що Кулик заявив, що треба подавати позови проти Порошенка звичайним громадянам. Замість того, щоб забезпечити відповідно до закону створення консолідованої претензії до Росії щодо компенсації за агресію проти України, юристи «п’ятої колони» обдзвонюють вимушених переселенців і закликають їх підписати позови проти Петра Порошенка, нібито він, а не Російська Федерація, винний в тому, що вони втратили майно.

«Європейська Солідарність» закликає українців не піддаватися на брутальну провокацію, в якій переселенців хочуть зробити інструментом російської гібридної агресії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*