На початку сесії ВР фракція БПП підтримає ініціативу Президента про зміну процедури обрання Омбудсмена – Артур Герасимов

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді України підтримає ініційовані Президентом України зміни до Законів України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» та «Про Регламент Верховної Ради України» щодо обрання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за єдиними принципами, які забезпечать конституційну незалежність і гарантії його діяльності. Про це заявив Голова фракції Партії “Блок Петра Порошенка” у парламенті Артур Герасимов.

«Також неодмінно буде врахована думка громадськості», – додав він.

За словами Артура Герасимова, фракція Партії «Блок Петра Порошенка» розділяє турботу громадськості щодо невизначеності і проблемних питань, які виникли щодо процедури обрання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

«З початком наступної сесії Верховної Ради, фракція БПП підтримає ініціативу Президента України щодо врегулювання процедури обрання Омбудсмена, котра має бути максимально прозорою і має забезпечувати конституційну легітимність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», – наголосив Голова фракції.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*