За сприяння депутата від БПП Часовоярський госпіталь отримав майже 350 тисяч на модернізацію

Останнім пленарним засіданням депутати Бахмутської районної ради внесли зміни до бюджету, одноголосно виділивши 200 тисяч гривень на поточний ремонт 64-го госпіталю, що знаходиться в Часів Ярі Бахмутського району. Окрім того, тим же депутатським корпусом було виділено 132 тисячі гривень на модернізацію кисневих установок для операційних приміщень. Ініціатором цих рішень став депутат Бахмутської райради, голова фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Едуард Акименко.

Цей медичний заклад було засновано в 1965 році, і з того часу будівля не мала капітального ремонту. Через те госпіталь вже неодноразово був на межі закриття, тому питання про необхідність термінової модернізації стояло вкрай гостро. Варто також зазначити, що окрім жителів Бахмутського району, в цьому госпіталі отримують медичні послуги і військовослужбовці прилеглих військових частин.

«Ми не можемо залишити без якісної медичної допомоги як наших захисників, так і мирних жителів Часів Яру. Виділені сьогодні кошти – це лише перший крок для оновлення медичного закладу. Я особисто беру на себе відповідальність домогтися виділення коштів на капітальний ремонт цієї лікарні», – зазначив Едуард Акименко.

Як виявилося, прийняти це важливе рішення видалося не так вже і легко, як здавалося на перший погляд. За словами депутата, питання виділення коштів було попередньо вирішено на бюджетно-плановій комісії, але в останній момент РДА внесла зміни до проекту рішення, додавши пропозицію щодо виділення бюджетних коштів у розмірі 350 тисяч гривень для придбання службового автомобілю для лікарні. При тому проект рішення на виділення двохсот тисяч внести «забули».

«Мені вдалося переконати присутніх у необхідності термінової модернізації лікарні, адже авто – засіб переміщення однієї людини, а лікувати в нормальних умовах за ті ж самі кошти ми зможемо жителів усього району. В тому числі і військовослужбовців, які боронять Донеччину від загарбників», – наголосив депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*