Правильний шлях боротьби із корупцією – використання системи ProZorro – Краматорська фракція «Солідарність»

Сьогодні, 28 вересня, під час сесії Краматорської міської ради депутати більшістю голосів відмінили рішення про обов’язкові закупівлі через систему ProZorro, аргументуючи це тим, що попередній проект був пілотним та вже втратив свою чинність.

Депутати від фракції «Солідарність» запропонували відкласти розгляд питання щодо скасування пілотного проекту закупівель через систему ProZorro до наступної сесії, коли буде прийматися нове Положення щодо допорогових електронних закупівель в Краматорську, а це приблизно через місяць, протягом якого замовники зможуть укладати прямі договори з постачальниками, вибираючи їх на свій розсуд, а також без публікації тендерної документації та проведення аукціонів на зниження ціни при сумах закупівель до 200 тисяч гривень за товарами та послугами і до 1.5 мільйони по будівельних роботах.

dsc_0705«У зв’язку з введенням системи ProZorro з жорсткими обмеженнями, процес освоєння бюджетних коштів просувається досить складно. Але, якщо ми вибрали шлях боротьби з корупцією та економії бюджетних коштів, то як би не було складно, ми повинні дотримуватись даної системи », – зазначають депутати фракції «Солідарність».

Депутати таку пропозицію не підтримали. Тому стає зрозумілим, що подібне рішення тільки на руку керівникам комунальних установ та чиновникам, охочим до хабарів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*