Максим Єфімов: Краматорськ отримав безпрецедентну можливість реалізувати важливі соціальні проекти

Краматорськ отримав безпрецедентну можливість реалізувати важливі соціальні проекти. Про це заступник голови комітету з питань промислової політики та підприємництва, народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» написав у своєму Facebook.

«Я вважаю величезним успіхом  те, що нам все ж вдалося залучити до Краматорська з Фонду регіонального розвитку 92,5 мільйонів гривень у вигляді інвестицій. Нарешті ми подолали інертність і неповороткість, міських чиновників та депутатського корпусу, і змусили повірити в перспективу усіх тих, хто ставився до цього вкрай скептично», – зазначив Максим Єфімов.

Він роз’яснив, що розпорядженням Кабінету міністрів України №824-р від 30 липня 2015 були внесені зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть бути реалізовані в 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

За словами політика, у числі довгоочікуваних для краматорчан проектів – тролейбусна лінія в Старе місто, яка буде побудована вже в найближчому майбутньому. Тролейбусний маршрут, що прокладуть від вул. Парковій по вулицях Орджонікідзе, Горького, Р. Люксембург, Шкільної із зворотним кільцем на пл. Привокзальній, вулицях Залізничній та Народної. Ремонт дитячих садочків, шкіл та гімназій, а також насосних станцій і котелень.

«І це ще не весь перелік тих об’єктів, які отримають кошти для відновлення та ремонту. Сподіваюся, це далеко не остання наша перемога в напрямку покращення інфраструктури міста», – підсумував Максим Єфімов.

KOS_3289-e1437038453517-1113x350

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*