У Краматорську в останній путь проводили загиблого бійця добровольчого батальйону

У Краматорську в останню путь проводили бійця добровольчого батальйону «ОУН» Дмитра Афанасьєва, який помер від отриманих поранень у госпіталі в Селідово 4 травня.

Під час революції гідності краматорчанин брав активну участь у міських проукраїнських акціях, а після захоплення міста бойовиками хлопець записався в добровольчий батальйон «Донбас». Через 1,5 місяця навчання Дмитро зрозумів, що хоче вирушити на фронт і перейшов в батальйон «ОУН», з яким захищав Піски і Донецький аеропорт. 3 травня після мінометного обстрілу позицій українських військ хлопця поранило, а на наступний день в госпіталі перестало битися його серце. За словами товаришів по службі, які знаходилися поряд під час мінометного обстрілу, в окоп потрапила 120-мм міна, що розірвалася у хлопця під ногами таким чином, що оскільки залетіли під бронежилет. Двоє бійців, що знаходилися в той момент в окопі, практично не постраждали.

Проводити Дмитра Афанасьєва в останню путь зібралися близькі та знайомі хлопця, товариші по службі, небайдужі краматорчани і жителі сусідніх міст області. Коли труну з тілом загиблого несли по вулиці Миру, де проживав покійний, всі присутні ставали на коліна. Під час прощальної церемонії командир і товариші по службі дуже тепло відгукувалися про Дмитра. Захисника батьківщини з військовими почестями поховали на кладовищі селища Красноторка.

Партія «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» висловлює співчуття рідним і близьким Дмитра Афанасьєва.

похороны 07.05 (6) похороны 07.05 (14)