Партійці привітали маріупольських ветеранів з Днем Перемоги

Члени політичної партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» привітали ветеранів Другої світової війни Маріуполя з Днем перемоги. Всім ветеранам були вручені квіти та продуктові набори.

Депутат міської ради Ігор Решетняк у своєму вітальному слові від імені всіх маріупольців привітав присутніх з наступаючим Днем Перемоги, подякував їм за подвиг, побажав здоров’я і довгих років життя.

Представник партії Максим Мітін зазначив, що одну з важливих завдань своєї діяльності бачить у спілкуванні між поколіннями: у тих, хто пройшов війну і донині залишається активним членом суспільства, має чітку життєву позицію, безумовно, є, чому повчитися.

Ветерани сердечно подякували представників «Солідарності» – Блоку Петра Порошенка» за увагу і підтримку. Разом присутні висловили сподівання на швидке настання миру на всій території України, невід’ємною частиною якої є і наш Маріуполь.

7 мая 3

Також 7 травня представники Маріупольської міської організації Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенко» взяли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому відкриттю меморіальної дошки на честь загиблих правоохоронців та військовослужбовців 9 травня 2014 року.

На мітингу родичам загиблих були вручені ордена «За мужність», якими указом Президента Петра Порошенка були посмертно нагороджені інспектор полку патрульної служби облуправління міліції Михайло Семків, начальник ДАІ Маріуполя Віктор Саєнко, молодший інспектор зв’язку батальйону патрульної служби Маріуполя Михайло Єрмоленко.