Лікарі Костянтинівки отримали захисні костюми від Фонду Петра Порошенка та “Європейської Солідарності”

Керівник “Європейської Соліданості” Донеччини, народний депутат України Артур Герасимов цього тижня завітав до КНП “Інфекційна лікарня міста Костянтинівки”, де передав від Фонду Петра Порошенка якісні сертифіковані захисні костюми для лікарів.

Ці комплекти костюмів індивідуального захисту, призначені для медичних працівників, що матимуть безпосередній контакт із хворими на коронавірус.
Як зазначила в.о. директора міської інфекційної лікарні Костянтинівки Надія Шейченко, лікарі й досі працювали без належного захисту. Їм самим доводилося шити собі захисні халати та капюшони. Тому вони вдячні за передану допомогу Фонду Петра Порошенка та зазначають, що ця допомога справді дуже необхідна.
“До сьогодні подібних захисних костюмів в нас не було. В умовах термінової підготовки лікарень до боротьби з пандемією ми самі купляли тканину для захисного одягу для наших лікарів, а місцеві підприємці шили для нас цей одяг. Але відшивали ми, в основному халати та капюшони, бо виготовляти захисні костюми було довго та дорого”, – розповіла Надія Шейченко.
Отримані костюми знадобляться лікарям, які працюватимуть в палатах інтенсивної терапії, де використовуються апарати ШВЛ. За словами керівника медустанови, саме там ризик заразитися на COVID-19 значно зростає.
“Розуміючи всі ризики зараження і захворювання медичного персоналу, який працює в стаціонарних інфекційних лікарнях та відділеннях, благодійний фонд Петра Порошенка закупив сертифіковані костюми, які мають високий ступінь захисту та є надзвичайно надійними”, – наголосив Артур Герасимов.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*