“Європейська Солідарність” передала захисні костюми у лікарні Краматорська

Лікарні Донеччині отримали від Фонду Петра Порошенка захисні костюми для лікарів.

Ці засоби індивідуального захисту призначені для медичних працівників, що мають безпосередній контакт із хворими на коронавірус. До КНП «Міська лікарня № 3» міста Краматорська їх передав народний депутат, співголова фракції Європейська Солідарність Артур Герасимов. Комбінезони корейського виробництва забезпечують надійний захист і мають відповідні сертифікати якості.
“Нажаль, Україна є сумним лідером показників по лікарям, що захворіли на коронавірус – це близько 20 відсотків від усіх хворих. Тобто лікарі на цій подвійній передовій, де з одного боку йде війна, а з іншого боротьба з пандемією, залишалися незахищеними. В лікарнях немає елементарних засобів захисту. Саме тому, коли влада бездіє, Благодійний фонд Петра Порошенка закуповує та передає до лікарень реанімаційні пакети, апарати ШВЛ, пульсоксиметри, антисептики, захисні костюми, маски та окуляри”, – наголосив Артур Герасимов.
“Я хочу висловити слова щирої вдячності від усіх медиків благодійному фонду Петра Порошенка та загалом усім, хто долучається до допомоги лікарям», – зазначила начальник відділу охорони здоров’я міста Краматорська Валерія Мельник. – Отримані сьогодні костюми дуже якісні, високого ступеню захисту та представлені у кількох розмірах, аби медики почували себе максимально комфортно при роботі».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*