Волонтери та партійці Європейської Солідарності Донеччини доставили продуктові набори від благодійного Фонду Петра Порошенка адресатам в Донецькій області

Більше трьохсот сімей отримали гуманітарну допомогу через місцеві осередки партійної організації ЄС Донеччини в рамках всеукраїнського проекту «Солідарність – доброта об’єднує».

Цю платформу було створено за ініціативи народного депутата Олексія Гончаренка та ГО “Справа громад”. Головним завданням цього проекту є підтримка найбільш незахищених верств – пенсіонерів, інвалідів, багатодітних родин, сімей ветеранів АТО/ООС, які під час карантину опинилися у складному становищі.
Волонтери проекту, народні депутати, партійці та небайдужі українці разом з благодійним фондом Петра Порошенка збирали гроші, купували продукти, пакували коробки та доставляли допомогу у різні, навіть найвіддаленіші куточки України, туди, де це було найбільш потрібно.

До складу продуктових наборів входять крупи, макаронні вибори, олія, борошно, м’ясні консерви, згущене молоко та печиво, парацетамол. У Великодніх наборах до стандартного набору продуктів додали також святкову паску.
“На жаль, через недолугу діяльність влади багато українців опинилися у скрутному становищі, – зазначив керівник “Європейської Солідарності” Донеччини Артур Герасимов. – Влада не надає достатньоі допомоги своїм громадянам, тож це доводиться робити благодійникам”.

Ці продуктові набори донецькі партійці доставили адресатам з Краматорська, Маріуполя, Слов’янська, Лиману, Бахмута, Покровська, Добропілля, Торецька та жителям багатьох інших районів Донеччини. Зокрема, допомогу отримали родини загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні, інваліди та багатодітні родини.

“Я дуже вдячна за цей пакунок, він мені зараз дуже необхідний, до пенсії ще далеко, а грошей не вистачає. Добре, що на світі є такі небайдужі люди, які піклуються про нас у скрутні часи. Щиро вам дякую”, – віддячила Ніна Григоровна з Краматорська, мати загиблого військовослужбовця. Жінка втратила на війні сина, а згодом помер і чоловік. Тож вона залишилась зовсім одна, тому їй ця підтримка була вкрай необхідна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*