Артур Герасимов: Кадрові рішення влади і метушня навколо Саакашвілі – це наслідки хаотичної політики

Влада реалізовує абсолютно хаотичну кадрову політику під час кризи, і це шкодить країні.

Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в ефірі програми «Свобода слова».

«Влада не призначає міністрів ключових міністерств. Чи не занадто дорогий цей експеримент над країною? Рішення виконуючого обов’язків і рішення повноцінного міністра – це дві великі різниці, бо виконуючий обов’язків не має багато повноважень, які має повноцінний міністр. В цій надважкій ситуації, коли країна вже не котиться, а летить в економічну прірву, такий кадровий підхід є незрозумілим. Я б назвав його дивним і неприпустимим. Призначаються міністри, звільняються міністри з незрозумілих причин», – сказав він.

«Звільнення очільників податкової і митниці – не думаю, що вони напряму пов’язані зі створеною у Верховній Раді ТСК. Для мене це ще один приклад дивних кадрових рішень влади», – додав політик.

З тіє і ж опери – і політична вовтузня монобільшості навколо ймовірного призначення Саакашвілі на посаду в уряд Зеленського, переконаний Артур Герасимов.

Він нагадав, що Саакашвілі має судимість і його призначення суперечить законодавству. Герасимов нагадав, що достовірність плівок з голосами Саакашвілі і Курченка, якого пов’язують з Януковичем, була доведена експертизою.

«У вересні 2019 року експертиза довела, що розмова Саакашвілі і Курченка мала місце. Це їхні голоси, це не монтаж. А як влада збираєтеся з цим кейсом Саакашвілі переходити чергову «червону лінію» і порушувати закон? Де людина з судимістю не може згідно українського законодавства, згідно підписаних Україною міжнародних конвенцій займати державну посаду», – зазначив співголова фракції.

«Що нам пропонують? Засумніватися, що реформована самим Саакашвілі судова система Грузії засудила його і він боїться повернутися в Грузію. Це ще один проявив дивних рішень», – додав він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*