Партійці “Європейської Солідарності” передали медикам Іллінівської і Званівської громади Донецької області засоби індивідуального захисту від Артура Герасимова

Сьогодні представники “Європейської Солідарності” Донеччини передали медикам Іллінівської та Званівської громад 2000 наборів індивідуального захисту від народного депутата України, керівника “ЄС” Донеччини Артура Герасимова.

“Ми передали до фельшерсько-акушерських пунктів Званівки та Іллінівки вкрай необхідні набори індивідуального захисту під час епідемії коронавірусу – це значний запас антисептику та сертифіковані маски. Нажаль, епідемія розповсюджується всюди, і у віддалені міста та райони, тому люди потребують захисту, – зазначив Артур Герасимов. – Розуміючи в якій загрозливій ситуації опинилися сьогодні особливо наші лікарі, ми взялися виправляти ситуацію, допомагаючи з засобами захисту нашим рятувальникам в білих халатах”.
Медичні колективи громад щиро вдячні Артуру Герасимову за допомогу. До того ж, до піку епідемії ще далеко і невідомо, скільки хворих ще доведеться прийняти. А підготовку до протидії епідемії коронавірусу влада провалила. На сьогоднішній день також ще дуже потрібні захисні костюми. В них медперсонал зможе без загрози для життя працювати з пацієнтами, які хворі або з підозрою на COVID-19.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*