Артур Герасимов: Зеленський особисто несе відповідальність за дії уряду як попереднього, так і майбутнього

Про це народний депутат, керівник «ЄС» Донеччини, заявив з трибуни Верховної Ради під час позачергового пленарного засідання. Він наголосив, що «Європейська Солідарність» не буде підтримувати новий Кабінет міністрів, як і не підтримувала попередній.

«Чи буде «Європейська Солідарність» голосувати за призначення цього уряду – ні. Так само як ми не голосували за призначення уряду Гончарука, бо жодної користі від цієї зміни не буде. Є народна мудрість, кого не притули, але все рівно вийде Зеленський. Саме він несе відповідальність за помилки попереднього уряду і за помилки монобільшості в парламенті, бо в залі сидять 250 Зеленських. І так само він буде нести відповідальність за новий уряд, бо це є уряд Зеленського», – зазначив Артур Герасимов.

Під час виступу Артур Герасимов підкреслив, що існує ціла низка помилок уряду Гончарука, за які несе відповідальність особисто пан Зеленський. «Різке падіння промисловості, катастрофічне падіння доходів державного бюджету, вбивство українського експортера, крадіжка грошей в українських пенсіонерів, бо саме так треба назвати не зроблену днями індексацію пенсій. Це питання особисто до вас і помилки особисто ваші», – звернувся до Зеленського Герасимов.

«І на останок, Володимир Олександрович, чути критику – це ознака дорослого політика, бо в цій залі розігрується не сценарій «95 кварталу», в цій залі вирішується доля країни. І це не про особисте, а про те від чого залежить доля мільйонів людей», – підкреслив народний депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*