Завдяки фракції БПП ухвалено Закон про українську мову

Голова фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов з трибуни парламенту звернувся до народних депутатів усіх фракцій та груп із закликом об’єднатися навколо ухвалення проекту закону про українську мову.

“Сьогодні Парламент має здійснити історичну місію і прийняти закон про українську мову, як державну. Тим самим ми зміцнимо духовні підвалини і посилимо національну безпеку України. Прийнявши закон про мову, ми наповнимо змістом 10 статтю Конституції, яка визначає, що державною мовою в Україні є українська мова. Насамперед йдеться про впровадження чіткої державної політики захисту і розвитку української мови. Водночас наголошую, цей закон забезпечить повноцінний розвиток та захист мов національних меншин”, – заявив Артур Герасимов.

Голова фракції БПП звернув увагу колег по парламенту на стрімке поширення української мови на телебаченні, радіо, ЗМІ, у літературі та мистецтві за останні п’ять років.

“І ви бачите, що українська мова стала одним з головних об’єднавчих факторів нашого суспільства. Хочу також наголосити, що законопроект про мову підтримує українська інтелігенція, інтелектуальна еліта, його активно захищає та відстоює Президент Петро Порошенко”, – сказав Голова фракції БПП.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*