Парламент підтримує всі ініціативи європейських партнерів стосовно реформи децентралізації влади в Україні – Лубінець

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Дмитро Лубінець зауважив під час зустрічі зі Спеціальним представником уряду ФРН з питань реформ в Україні – Георгом Мільбрадтом, яка відбулася минулого тижня в Посольстві Федеративної Республіки Німеччини.

За словами парламентаря, одним із головних питань зустрічі було питання підтримки Верховною Радою України реформи у сфері децентралізації з особливим акцентом на реформуванні адміністративно-територіального устрою та служби в органах місцевого самоврядування.

“Запевнив Спецпредставника, що парламент підтримує всі ініціативи наших європейських партнерів стосовно реформи децентралізації влади в Україні.

Пан Мільбрадт цікавився моєю думкою, як представника Донецької області у парламенті, стосовно впровадження реформи з децентралізації на підконтрольних територіях Донецької та Луганської області. Під час розмови не оминули й питання економічного розвитку Донбасу. Пан Мільбрадт погодився з моєю тезою, що надходження іноземних інвестицій в Донецький регіон напряму залежить від безпекової ситуації, тому російська агресія на Донбасі унеможливлює стале економічне зростання в регіоні”, – розповіві політик.

Крім того  Лубінець повідомив, що, опираючись на німецький досвід, Спецпредставник запропонував створення на Донбасі “вікна”, яке б дозволило людям з тимчасово окупованої території порівняти позитивні соціально-економічні досягнення контрольованих Україною територій.

“Я підтримав цю ідею та зауважив, що такі заходи вже мають місце. На завершення розмови, я запропонував пану Мільбрадту відвідати Донбас та на власний досвід переконатися у ефективності реформи децентралізації та соціально-економічних досягнень регіону. Домовилися запланувати візит у наступному році”, – резюмував Дмитро Лубінець.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*