Партійці «Солідарності» Донеччини передали захисникам необхідне обладнання для військової частини

Від народного депутата України, голови Донецької територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Артура Герасимова партійці вкотре передали необхідне обладнання для покращення побутових умов у війську частину на передову.

DSC_0086До громадської приймальні нардепа звернувся командир військової частини, що знаходиться у Торецьку, із проханням придбати для військових підрозділів електричний кабель. Представники «Солідарності» Донеччини передали 3000 метрів необхідного кабелю.

DSC_0089«Сьогодні Україна переживає важку сторінку історії, яка надовго закарбується в пам’яті українців. Українська армія стала, безперечно, значно сильнішою, але все одно підтримка солдат української армії, які захищають цілісність нашої країни – одне з пріоритетних завдань нашої партії. Можемо запевнити, що допоки триватиме війна, ми й надалі будемо допомагати та підтримувати наших захисників», – зазначив представник «Солідарності» Донеччини, депутат Краматорської міської ради Валерій Власенко.

DSC_0094Минулого місяця за дорученням Артура Герасимова партійці «Солідарності» Донеччини передали до військової частини у Торецьку півтори тони питної води.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*