Артур Герасимов спростував фейки про російський бізнес Петра Порошенка

Чутки про нібито наявність у Петра Порошенка «бізнесу в Росії», рівно як і інші фейки, викладені у листігрупи народних депутатів, є брудною технологією частини його підписантів, про це заявив Голова фракції Партії “Блок Петра Порошенка” у ВРУ Артур Герасимов.

За його словами Севастопольський морський завод було конфісковано та націоналізовано окупантами. Липецьку кондитерську фабрику теж давно закрито і вона не працює. “Безпідставними і неправдивими є будь-які твердження про нібито наявність у Петра Порошенка інших бізнесів у Росії” , – додав А.Герасимов.

На його переконання немає сумніву, в чиїх інтересах укладено каталог фейків, які поширювалися проти Президента України протягом останніх років.

“У цій писанині чітко проглядається почерк особи, яка незмінно присутня в експертних моніторингах  як лідерка із розповсюдження брехні.  І слід політичної сили, яка ніколи не була перебірливою у засобах боротьби за владу. Саме остання найактивніше й просуває тезу про неіснуючий бізнес Порошенка в Росії та з Росією, в тому числі не цурається займатися цим і на телеканалах, які взяли на себе роль п’ятої колони Кремля”, – наголосив Голова фракції.

Артур Герасимов тако не виключає, що ці звинувачення є спробою відволікти увагу від секретних поїздок емісарів Тимошенко до Москви, від її загадкової, але дуже промовистої відсутності в Раді під час голосування закону за визнання Росії агресором, тощо.

“Ми виступаємо за цивілізовану полеміку між провладними та опозиційними силами, дискусію щодо програмних та стратегічних речей. Натомість закликаємо утримуватися від поширення недостовірної інформації”, – сказав Артур Герасимов.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*