Фракція БПП не погодиться на впровадження будь-яких сценаріїв гальмування судової реформи – Артур Герасимов

Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка», народний депутат Артур Герасимов закликав лідерів фракцій та голів комітетів завершити цього пленарного тижня розгляд судової та пенсійної реформи.

«Цього тижня ми повинні завершити розгляд поправок до законопроекту із комплексними змінами кодексів, реєстраційний номер 6232. Закликаємо відповідально та ретельно поставитись до кожної правки і в професійному діалозі дійти до консенсусу стосовно цього закону. Не можна провалити фінальне голосування, бо ми законсервуємо стару корумповану систему правосуддя об яку сьогодні дуже часто розбиваються зусилля парламенту, Генеральної прокуратури, новостворених антикорупційних органів по боротьбі з корупцією. Також важливо підтримати і дотичні законопроекти судової реформи – 6233 і 5425», – заявив Артур Герасимов.

За його словами, не менш важливо для парламенту цього тижня розглянути пенсійну реформу. Зокрема, законопроект 6614 щодо підвищення пенсій: «Пенсійна реформа відкриває дорогу до подальшого збільшення пенсій військовослужбовцям. Тому фракція Партії «Блок Петра Порошенка» закликає кожного депутата вкрай сконцентровано поставитись до підвищення пенсій і зміни пенсійної системи!».

Артур Герасимов наголосив, фракція БПП «не погодиться на впровадження будь-яких сценаріїв, спрямованих на гальмування або відтермінування запровадження судової реформи».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*